Společnost AFEED, a.s. patří mezi největší výrobce krmných směsí v České republice a na Slovensku.


Specializujeme se na výrobu krmných směsí pro chov hospodářských zvířat v moderních automatizovaných výrobních provozech v Hustopečích, v Kroměříži, v Opavě a v Trnavě.
Ročně zpracujeme cca 180 000 tun obilovin (pšenice 120 000 t, kukuřice 39 000 t, ječmene 22 000 t) a vyrobíme 280 000 tun kvalitních krmiv. Z toho 231 000 t pro drůbež, 55 000 t pro prasata a 6 000 t pro ostatní hospodářská zvířata (skot, ryby atd.).
Při tvorbě receptur zohledňujeme nejmodernější poznatky z oblasti výživy zvířat a ekonomické aspekty jejich chovu.

Díky tomu, že pracujeme pro velké klienty, máme přístup k nejmodernějším technologiím s laboratorním výzkumem, a proto jsou výsledkem naší práce kvalitní, bezpečná a vysoce efektivní krmiva, která umíme nabídnout i drobným chovatelům bez nároků na množství odběru.
Naše pytlované krmné směsi dodáváme do sítě našich distributorů, velkoobchodům, ale i maloobchodům.
Díky zkušenostem s výrobou krmiv pro velkochovy a pro vlastní chovy vám dokáže tým našich odborníků efektivně poradit. Využijte tuto možnost a napište své otázky a problémy do chovatelské poradny na našem webu.

Více o společnosti AFEED, a. s. najdete na domovské stránce www.afeed.cz

Historie

březen 2007 - vznik slovenské společnosti AFEED, a. s., v Trnavě s cílem poskytovat odborný, poradenský a obchodní servis pro podniky živočišné výroby společnosti AGROFERT
vznik AFEED CZ, a. s.
slovenská a česká společnost se personálně propojily
přeshraniční sloučení obou společností do jedné